Muffinki Imbirowe z Malinami

Facebook0
Pinterest0
Kea rzemieślniczych GreeceLocated blisko morza na wspaniałej wyspie Kea jest domem nagradzanej książki kucharskiej autora, Aglaia Kremezi. Otoczony drzewami oliwnymi i migdałów i warzyw gości piękny ogród nauczyć się przygotować pyszne dania kuchni śródziemnomorskiej z jednej z najlepszych, z naciskiem na owoce morza, ośmiornice i czosnkiem.

Łyk wina z posiłków podziwiając niesamowite widoki i przyrody na tym pięknym island.9. Kerala Gotowanie Residency, IndiaThe Kerala Residency Gotowanie to indyjski domu otoczonym ogrodem bio-organicznych przypraw. Goście mogą korzystać przygotowując tradycyjne dania kuchni indyjskiej, w tym śniadania, obiady i kolacje. Gdy nie jesteś nauki o pysznym indyjskiej kuchni można zrelaksować się podczas ajurwedyjskiej massage.10. Casa de Sierra Nevada, MexicoThis gotowania Szkoła znajduje się w kolekcji sześciu wspaniałych rezydencji z epoki kolonialnej, ponad 6000 stóp wysokości w centralnych wyżynach Meksyku. Goście tutaj mogą nauczyć się przygotowywać tradycyjne potrawy meksykańskie i sensacyjne margaritę z jednego z najlepszych szefów kuchni w Ameryce Łacińskiej, Sazon.Whether wolisz bogate smaki Toskanii, ostre meksykańskie potrawy lub marokańskich mocny aromat przypraw, luksusowe wakacje gotowania sprawia, że ​​to idealne ucieczka w dowolnej porze roku.

  • Jerzy Strąk

    No urodziny córki, przyjdą koleżanki i co? Na szczęście znalazłem ten przepis. Sezon na maliny już się skończył, ale mam w zamrażarce maliny mrożone z Pińczowa. Wszystko się udało, dzieciaki błyskawicznie „wchłonęły” ciasteczka i będę musiał zrobić powtórkę. Dziękuję za wspaniały przepis i uratowanie mi życia. Pozdrawiam Jurek.